Evanescence Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Evanescence Fanları

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Amy Lee: "Her günüm yeni albümle geçiyor" (15.10.2009)

4 posters
YazarMesaj
Mrs.Guetta.
Admin
Admin
Mrs.Guetta.

Amy Lee: "Her günüm yeni albümle geçiyor" (15.10.2009) Empty
MesajKonu: Amy Lee: "Her günüm yeni albümle geçiyor" (15.10.2009)   Amy Lee: "Her günüm yeni albümle geçiyor" (15.10.2009) Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 6:15 pm

Boşlukla geçen bir dönemden sonra, Evanescence yavaş yavaş hayata geri dönüyor gibi görünüyor. 8 Kasım'da Sao Paulo'da Maquinaria festivalinde konser vermek üzere Brezilya yolunda olan grubun piyanisti, şarkıcısı ve söz yazarı Amy Lee telefonla New York'taki evinden çay içerek G1'e telefondan konuştu. 27 yaşındaki iyi, gotik peri 2006'da yayınlanan "The Open Door" albümünün hazırlanmaya çoktan başlanmış olan halefini sağlama alıyor. (buradan pek emin değilim)

Ayrıca sanatçı; Little Rock, Arkansas'ta grup kurulduktan sonra yaptıkları ilk Latin Amerika turundan Nisan 2007'deki ilk Brezilya konserini çok iyi hatırladığını söylüyor. "Hayranlar gerçekten çok heyecanlıydı. Otelimize geldiler, şarkı söylediler ve bütün geceyi orada geçirdiler. Gerçekten çok sevimliydiler ve bize hoş karşılandığımızı, sevildiğimizi hissettirdiler. Konserler fantastikti ve onlar gerçekten kontrolden çıkmışlardı. Brezilyalı fanlarda gerçekten çok özel bir şey var. Çok tutkulular," diyor.
Tutku o kadar kontrolsüzdü ki çoğu grubun logosunu dövme olarak yaptırıyordu. "Bunu ben önermedim çünkü bu hayat için.(***kalıcı dövmelerse bahsedilen, hayatın tamamını etkiliyor demek istemiş olabilir) Ama açıkçası gururum okşandı. Gerçekten çok çılgıncaydı," diyor Amy Lee, bu geri dönüş için yüksek beklentileri olduğunu ekleyerek.

“Bence büyük bir eğlence olacak. Geçen seferin aynısı olmasını istemiyoruz ve yeni şarkı çalmayacağız, ama geçen sefer çalmadığımız şarkıları çalmayı düşünüyoruz. Repertuarın temelinde büyük hitler, herkesin bildiği şeyler olacak. Giymek için ilginç bir şey seçeceğim,” gülüyor ve yeni materyal olmayacağından dolayı özür diliyor.
“Daha birçok defa geleceğiz, söz veriyorum.”

Amy Lee genellikle bazı kıyafetlerini kendi tasarlıyor ve Brezilya konserindeki kıyafetini şimdiden hazırlamakta. “Bir sanat ürünü giydiğimi düşünmeyi seviyorum ve her zaman ne giyeceğim konusunda endişeli olmuşumdur. Sahneye yeni bir kıyafet yaratması için iki ay önce bir tasarımcı buldum. Sahne böyle çılgın şeyleri yapmamıza izin veriyor.”

Amy Lee’ye gitarda Terry Balsamo ve bir destek kişi (***Finger Eleven gitaristi olacağı söyleniyor bu desteğin), bas gitarda Tim McCord ve bateride Will Hunt eşlik edecek. Gitarist John LeCompt ve baterist Rocky Gray’in iki yıl önceki acımasız ayrılığı geçmişte kalmış gibi görünüyor, sanatçı yeni gruplaşmanın bazı güvensizliklerini saklamıyor.

“Ne zaman kadroda bir değişiklik olsa birazcık endişeleniyorum,” diye itiraf ediyor. “Değişen herhangi bir şey, özellikle bir grup elemanı, beni geriyor, çünkü kimseyi üzmek istemiyorum. Ama birlikte prova yapmak için bir haftamız var (Brezilya şovundan önce) ve her şey tamam olacak.”

Çok beklenen yeni albüm 2010’un ikinci yarısında gelecek. “Bütün hayatım yeni albüm üzerine,” diyor. “ Geçen yıl hiçbir şey yazmadım, ne oldu bilmiyorum, ortaya çıkmadı. Ama sonra bu yıl bir şey oldu, çıldırmaya başladım. Son zamanlarda çokça müzik yazıyorum, tamamen yeni bir yöne gidiyorum ve bu inanılmaz. Gerçekten bu şeyleri konserde gösterebilmeyi dilerdim ama albümün çıkmasını bekleyeceğim. Neredeyse her gün yeni albümle ilgili bir şey üzerinde çalışıyorum. Aynı insanım.”
Sanatçıya göre plan, seneye ocak ve şubatta stüdyoya girmek ve kuzey yarımkürede yaz sonuna kadar yeni albümü piyasaya sürmek. “Ama hala yayın tarihini bilmiyorum.” diyor, yakınlarda solo kariyer üzerine gitmeyeceğinden emin olarak.

“Yeni albümün nasıl isimlendirilmesi gerektiğini çok düşünüyorum, bu tip bir şey, ve ne zaman yazmaya başlasam, her zamanki aynı insan olduğumu fark ediyorum ve ismi değiştirmeye bir neden olmadığını görüyorum. Evanescence benim projem ve büyük bir parçam, ve kalbim hala orada. Bunun hakkında düşünerek çok zaman geçirdim ve bu grupla istediğim her şeyi yapabileceğim sonucuna vardım.”

Şu anda terapist Josh Hartzler ile evli olan Amy Lee, görüş açısının değiştiğini söyledi. “Evlilik çok büyük bir adım. Bundan sonra, her şeyi derinlemesine görmeye başlıyorsunuz. Önceden Evanescence benim kocam gibi bir şeydi. Şimdi, eğer her şey kötü gitse ve herkes müzikten nefret etse bile, ki bunlar gerçekleşmesini hiç ummadığım şeyler, beni seven ve bekleyen biri olduğunu biliyorum.”
*< Merv£ >*
Fan
Fan
*< Merv£ >*

MesajKonu: Geri: Amy Lee: "Her günüm yeni albümle geçiyor" (15.10.2009)   Amy Lee: "Her günüm yeni albümle geçiyor" (15.10.2009) Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 6:30 pm

Teşekkürler cnm Smile
Güzel röportaj Very Happy
http://www.twilighttt.yetkinforum.com
Mrs.Guetta.
Admin
Admin
Mrs.Guetta.

MesajKonu: Geri: Amy Lee: "Her günüm yeni albümle geçiyor" (15.10.2009)   Amy Lee: "Her günüm yeni albümle geçiyor" (15.10.2009) Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 6:34 pm

rica ederim Smile
[A]my
Fan
Fan
[A]my

MesajKonu: Geri: Amy Lee: "Her günüm yeni albümle geçiyor" (15.10.2009)   Amy Lee: "Her günüm yeni albümle geçiyor" (15.10.2009) Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 7:01 pm

çok saol canum....
[L]ynn
Admin
Admin
[L]ynn

MesajKonu: Geri: Amy Lee: "Her günüm yeni albümle geçiyor" (15.10.2009)   Amy Lee: "Her günüm yeni albümle geçiyor" (15.10.2009) Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 4:33 pm

gotik peri I love you I love you kesinliklee öyle yaa Sad

p.içinn çok saolll
http://evanescence.5forum.net
Mrs.Guetta.
Admin
Admin
Mrs.Guetta.

MesajKonu: Geri: Amy Lee: "Her günüm yeni albümle geçiyor" (15.10.2009)   Amy Lee: "Her günüm yeni albümle geçiyor" (15.10.2009) Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 6:18 pm

bncede öyle cnm..

bisey deqil Smile

Amy Lee: "Her günüm yeni albümle geçiyor" (15.10.2009)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evanescence "ben kendi kendimin tasarımcısıyım"
» Yeni Ay Filmindeki 10 Hata!! o.O
» "V" Visitors....
» Evanescence hayranlar, Panic! At The Disco ve yeni müzik hakkında konuşuyor
» Windows Live Messenger'ın yeni 2010 sürümü nasıl olacak?