Evanescence Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Evanescence Fanları

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selam arkadaşlar...

4 posters
YazarMesaj
[chatlak-Nehir]
Fan
Fan
[chatlak-Nehir]

Selam arkadaşlar... Empty
MesajKonu: Selam arkadaşlar...   Selam arkadaşlar... Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 5:47 pm

Bi Bismillah diyerek başlıyorum Very Happy

İsmim Nehir. sene 1991 aylardan 2 Haziran ben dünyaya gelmişim..annemi hiç zorlamamışım az daha yolda çıkıyomuşum Very Happy
ikizler burcuyum burcumun hiç bir özelliğini taşımamaktayım.. Very Happy
Neşeli birisiyimdir..anne baba sözü dinlemeyen kendi aleminde pisliğin tekiyim
Very Happy çok cana yakınımdır , kendimi sevdirmesini bilirim..
böle yerinde duramayan hop oturup hop kalkan biriyim
annem hep şöle der ; Eli dursa g**ü durmuyo g**ü dursa eli durmuyo...haklı ama napsın
Very Happy çok sulugözüm gururumu inciten bi durum olursa salya sümük ağlarım
güzel olmaya çalışmam ...beni seven böyle sevsin.. çok çirkinim der gibi oldu bu da (çirkin faln değilim Very Happy )
istemediğim bişeyi asla yapmam illa içimden gelicek zora gelemem anlıcanız.. Very Happy
haklı olduğum konularda karşımdaki haksızken katiyen heee diyip geçmem kabul edicek mutlaka
elimdeki parayı çarçur etmeye bayılırım xD

Çok manyak arkadaşlarım vardır bende aralarında manyak oldum Very Happy bana sık sık uyush pisicik veya chatlak derler..ne kadar uyuz ve chatlak olduğumuda yakında anlarsınız Very Happy

Hayvanları çok severim 1-2 sene öncesine kadar hergün sokak köpekleriyle birlikteydim ama sonra adi muhtar onları başka bi yere yolladı..
şimdiye kadar 1 hamster'ım 2 balığım ve 1 kuşum oldu hamsterla balığı kaybettik... kaybettik derken öldü yani.. kuşu sattım

nasıl öldüklerini anlatayım..
hamster çok kokuyodu banyoya koydum oda nasıl becerdiyse kafesi devirip içinden kaçmış ve banyonun deliğine xD cup!
balıklarınki çok acı bi durum..küçüktüm suyunu değiştircektim fanusun ama kıştı bende üşümesinler diye balıkları sıcak suya attım ama bayaa sıcaktı hani öle işte onlarda öle hakkı rahmetine kavuştu Kuşa gelirsek.. ımmm sattım çok ötüyodu cak cak cak ama öle böle değil benimde param yoktu sattım gitti Very Happy

bu chatlak kız nelerden hoşlanır şimdi onları söyliyim...
bir kere yüksek ses müzik vazgeçilmezimdir...müziğin sesini sonun kadar açıp kendimden geçmye bayılırım..
Paramore duman linkin park avril evanescense şebnem ferah teoman mor ve ötesi manga malt emre aydın kurban...gibi uzanan rock sanatçılarına karşı büyük bir ilgim vardır (hayko cepkin hariççççç Very Happy )

Ve bu dünyada yapmıycağım tek şey rap müzik dinlemektir!!!

Son olarak Very Happy
netsiz bir pc'i, susuz bir hayat gibi gelir bana..

Tek bir şeyden emindim : Robert benim olmalıydı =)

ölmeden önce yapmam gereken 100 şey arasında vancouver ve forks'u ziyaret etmek , robert'ın boynuna sarılmak var sanırım bunları ancak öldükten sonra ruhani bir varlıkken yapabileceğim Very Happy

ehliyetimi yakında alıcm sırada parlak gri volvo var. aranızda toplaşacağınız ufak miktarlarda paralar ile benim bu hayalimi gerçekleştirmemde yardımcı olabilirsiniz . hesap numaram : 1212112....... Very Happy

manken olmayı çok istemişimdir ve hayalerimin peşinden sonuna kadarda koşarım..IMJ ajansta bi senelik üyelik aldım ve emin adımlarla ilerlemekteyim bi sonraki adım Cemil İpekçi ile tanışmak... Embarassed

çok gevezeyim hiç söylemenize gerek yok Very Happy
sabırla okuyp gözlerini yoran ve bi hoşgeldini çok görmeyen arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum Very Happy neyse hoşbuldummmmmmmm (sonunda Very Happy )
Mrs.Guetta.
Admin
Admin
Mrs.Guetta.

MesajKonu: Geri: Selam arkadaşlar...   Selam arkadaşlar... Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 6:13 pm

ahaha cok iyi tanıtmıssın canım kendini xD

hoşgeldin canım bende cansu.. m.o

ii forumlar Smile
[chatlak-Nehir]
Fan
Fan
[chatlak-Nehir]

MesajKonu: Geri: Selam arkadaşlar...   Selam arkadaşlar... Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 6:14 pm

Mrs.Guetta. demiş ki:
ahaha cok iyi tanıtmıssın canım kendini xD

hoşgeldin canım bende cansu.. m.o

ii forumlar Smile

hoşbulduk cnm..
beğendiğine sevindim genelde ne geveze şeymiş görev çubuğu bi aşağıyı bulamadı diyolarda Very Happy
*< Merv£ >*
Fan
Fan
*< Merv£ >*

MesajKonu: Geri: Selam arkadaşlar...   Selam arkadaşlar... Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 6:29 pm

Süper bir tanıtım xD
Hoşgeldin Nehir Very Happy
http://www.twilighttt.yetkinforum.com
[chatlak-Nehir]
Fan
Fan
[chatlak-Nehir]

MesajKonu: Geri: Selam arkadaşlar...   Selam arkadaşlar... Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 7:17 pm

hadi yha beğnildimi şimdi..
iimiş yha.. Very Happy
hoşbuldum cnm..
[L]ynn
Admin
Admin
[L]ynn

MesajKonu: Geri: Selam arkadaşlar...   Selam arkadaşlar... Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 7:59 pm

arka fonda siyah ya gözlerim yoruldu cidden ama gercekten kanım kaynadı sana birden Very Happy

kendinle ilgili her türlü detayı anlatmışsın canım Rolling Eyes

hoşgeldin forumumuza iyi vakit geçirirsin inş. cheers
http://evanescence.5forum.net
[chatlak-Nehir]
Fan
Fan
[chatlak-Nehir]

MesajKonu: Geri: Selam arkadaşlar...   Selam arkadaşlar... Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 3:12 pm

[L]ynn demiş ki:
arka fonda siyah ya gözlerim yoruldu cidden ama gercekten kanım kaynadı sana birden Very Happy

kaynın kaynadımı? ne güzel ne güzel Very Happy
inş cnm..hoşbuldum..
[L]ynn
Admin
Admin
[L]ynn

MesajKonu: Geri: Selam arkadaşlar...   Selam arkadaşlar... Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 4:10 pm

[chatlak-Nehir] demiş ki:
[L]ynn demiş ki:

inş cnm..hoşbuldum..

evett canım Laughing bu arada haykoyu neden sevmediğini merak ettim Sad (avril dışında müzk zevkimiz aynı Rolling Eyes )
http://evanescence.5forum.net
[chatlak-Nehir]
Fan
Fan
[chatlak-Nehir]

MesajKonu: Geri: Selam arkadaşlar...   Selam arkadaşlar... Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 4:12 pm

[L]ynn demiş ki:
[chatlak-Nehir] demiş ki:
[L]ynn demiş ki:

inş cnm..hoşbuldum..

evett canım Laughing bu arada haykoyu neden sevmediğini merak ettim Sad (avril dışında müzk zevkimiz aynı Rolling Eyes )

bende bilmiyorum cnm yha Very Happy bi türlü elektirik alamıyorum uyuşamadım..oda çok beni beklermiş gibi Very Happy müzik tarzı bilmiyorum hele tarzı ıyhhhhh Very Happy

Selam arkadaşlar...
1 sayfadaki 1 sayfası