Evanescence Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Evanescence Fanları

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

call of duty 2

4 posters
YazarMesaj
frezya
Fan
Fan

call of duty 2 Empty
MesajKonu: call of duty 2   call of duty 2 Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 5:45 pm

Call of Duty 2, yapımı Infinity Ward, dağıtımı Activision tarafından gerçekleştirilen FPS tarzında bir bilgisayar oyunudur. 2. Dünya Savaşını konu alır. Gerçeğe yakın efektleri ve oynanabilirliği ile dikkat çeker.

Daha geniş mekanlar: Call of Duty 2'deki mekanlar ilk oyundaki mekanlardan %50 - %200 daha geniştir.
Geliştirilmiş yapay zeka: Artık düşmanlar el bombalarından kaçabiliyor, siper alabiliyor, sizi ve takımınızı yan taraftan vurup gafil avlayabiliyor. Tabii bunlar sadece düşmanlar için geçerli değil, takım arkadaşlarınız da bu özelliklere sahip.
Savaş konuşmaları: Artık savaş alanında ne olup bittiğini takım arkadaşlarınızdan öğrenebiliyorsunuz. Köşelerde saklanan düşmanlar olduğunu, düşman birliklerinin yaklaştığını ve daha bir çok gerekli bilgiyi takım arkadaşlarınızdan alabiliyorsunuz. Bu özellik için Infinity Ward oyuna tam 20.000 satırlık konuşma ekledi.
Geliştirilmiş grafikler: DirectX 9'un bütün özelliklerini kullanan oyunda, parçacık efektleri için özel bir çaba harcanmış; mesela toz bulutları, top ateşiyle ortaya çıkan kör edici siyah dumanlar ve bunun gibi parçacık efektleri son derece etkileyici görünüyor.

süper bir oyun ama acaip geriyor insanı bilmiyorum deneyen oynayan oldu muuu... ama acaip eğlenceli.... cyclops

En son [L]ynn tarafından Salı Ara. 08, 2009 5:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : tanım eklendi :D)
*< Merv£ >*
Fan
Fan
*< Merv£ >*

call of duty 2 Empty
MesajKonu: Geri: call of duty 2   call of duty 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 8:21 pm

Paylaşım içn teşekkürler Very Happy
http://www.twilighttt.yetkinforum.com
[A]my
Fan
Fan
[A]my

call of duty 2 Empty
MesajKonu: Geri: call of duty 2   call of duty 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 3:14 pm

p. için saol cnm Smile
[chatlak-Nehir]
Fan
Fan
[chatlak-Nehir]

call of duty 2 Empty
MesajKonu: Geri: call of duty 2   call of duty 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 3:08 pm

ben çok oynadım beni de germişti Very Happy

call of duty 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Call Me When You're Sober -çeviri-